Estetyczna / Powiększanie ust

Zabiegi powiększania ust należą na pewno do pierwszej trójki najpopularniejszych zabiegów medycyny estetycznej. Ładne, proporcjonalne i uśmiechnięte usta z pewnością dodają urody każdej kobiecie.

Warto zapamiętać

Dzięki zastososwaniu żelu  (hialuronian sodu), który nie jest permanentnym wypełniaczem możemy osiągnąć naparwdę subtelny naturalny efekt i poczucie bezpieczeństwa. Dzięki niemu możemy w łatwy sposób wymodelować wargi w celu korekcji asymetrii, powiększenia i uwydatnienia wyglądu, zwiększenia objętości, zarysowania konturu. Nasza interwencja w okolicy ust ma zawsze charakter korekcji w celu osiągnięcia oczekiwanego efektu estetycznego a nie dokonania karykaturalnej zmiany. Wykorzystujemy kilka różnych technik w zależności od indywidualnych oczekiwań każdego pacjenta. Dobór rodzaju preparatu i techniki zabiegowej zależy od warunków anatomicznych i rodzaju dokonywanej korekty. Przy zabiegach posługujemy się różnymi technikami znieczuleń w celu zapewnienia pacjentom jak największego komfortu i minimalnego bólu.

Młode pacjentki zadowolone będą z efektu wykonturowania , uwydatnienia oraz nawilżenia warg, starsze docenią rozprostowanie i wygładzenie tzw "zmarszczek palacza" . 

Estetyczna /  

 

 
+   Zobacz więcej

 

Czy wiesz, że...

Botoks, jest po prostu lekiem, powszechnie stosowanym od kilkudziesięciu lat w neurologii i okulistyce? Dziecko z mózgowym porażeniem dziecięcym dostaje nawet 10 razy większą dawkę na mięśnie niż dorosły na swoje zmarszczki.

lek.med. Krzysztof Łuksza

Skontaktuj się

MEDYCYNA ESTETYCZNA
anti-aging
lek. med. Krzysztof Łuksza

BIOGENICA KLINIKA PIĘKNA
Medycyna regeneracyjna, estetyczna,
laseroterapie, anti-aging, kosmetyka

62-064 Poznań - Plewiska
Grunwaldzka 519 B/C I piętro

(nad delikatesami Piotr i Paweł - Nowy Rynek)

Godziny otwarcia gabinetu:
pn-pt: 09:00 - 21:00 | sb: 09:00 - 14:00

Rejestracja:
T: 61 661 77 77 | K: 725 84 33 99
E: promocje@biogenica.pl

Płatności

 

 

 

nr konta bankowego PKO BP : 22 1020 4027 0000 1602 1030 9773