Zamykanie naczynek na nosie

Sezon jesienno-zimowy bywa niezwykle dokuczliwy dla pacjentów mających tendencję do rozszerzonych naczynek. Częste zmiany temperatury otoczenia, gorące napoje, emocje –wzmagają problem zarówno czerwonych jak i niebieskich pajączków. Pomimo promowaniu wielu kosmetyków kolorowych, kremów czy podkładów za jedyną skuteczną metodę radzenia sobie z teleangiektazjami jest ich pozamykanie.

Laserowe zamykanie naczynek jest aktualnie jedną z najczęściej stosowanych metod. Dzięki innowacyjnej technologii i precyzji laser Cutera Excel V jest w stanie skutecznie usunąć problem pajączków na całej twarzy i ciele. Bez względu na to czy naczynka są koloru czerwonego, niebieskiego, czy fioletowego wiązka laserowa precyzyjnie działa tylko w miejscu, w którym znajduje się absorbent – czyli hemoglobina. Dzięki temu zabieg jest niezwykle bezpieczny dla pacjenta i przynosi spektakularne efekty już po pierwszej wizycie.

Laserowe zamykanie naczynek na nosie

PROMOCJA: Do końca grudnia 2015 roku cena zamykania naczynek na nosie to 300 zł – bez względu na ich ilość, kolor i gęstość.

Zamykanie Naczynek Na Nosie Medycyna Estetyczna Poznań Biogenica