Mamy złoty środek na Twój cellulit

Cellulit spędza sen z powiek nie jednej kobiecie. Marzenie o gładkich, smukłych nogach przybiera na wartości w okresie letnim. Chcesz pokazać gładkie nogi podczas urlopu? Masz coraz mniej czasu. Zacznij od dziś swoją terapię, by wzbudzać zazdrość innych.

MEZOTERAPIA – ZŁOTY ŚRODEK NA WSZYSTKO? NIE ZAWSZE !

Mezoterapia jest jedną z najczęściej stosowanych metod w medycynie estetycznej. Redukcja zmarszczek, poprawa nawilżenia skóry, poprawa jędrności, redukcja przebarwień, a nawet usuwanie cellulitu – to podstawowa wyliczanka możliwości koktajli wielu firm. Niestety coraz częściej zapomina się o tym, ze nie ważna jest ilość wypuszczonych na rynek preparatów, ale ich jakość. W naszym gabinecie medycyny estetycznej zależny nam na jak najlepszym efekcie przy relatywnie malej ilości zabiegów. Dlatego do tego celu stosujemy tylko najlepsze preparaty na rynku. Wieloletnie badania pozwoliły na stworzenie innowacyjnych, wysokostężonych produktów RRS. To jedne z nielicznych, medycznych i profesjonalnych preparatów do mezoterapii igłowej.

CZEGO ZATEM NALEŻY SZUKAĆ W KOKTAJLACH ANTYCELLULITOWYCH?

RRS Cellutrix to przede wszystkim bomba składników aktywnych działająca na Twój cellulit w kilku wymiarach:

1) Redukcja tkanki tłuszczowej

Składniki takie jak L-karnityna, kofeina, fukoksantyna doprowadzają do destrukcji złogów tłuszczu dającego nieładny wygląd skórze na udach i pośladkach.

2) Uszczelnienie naczynek krwionośnych

Flawonoidy uszczelniają ścianki naczynek krwionośnych. Prawidłowy przepływ krwi dotlenia i odżywia komórki skóry, zapobiegając odkładaniu toksyn.

3) Stymulacja układu limfatycznego

Główną przyczyną powstawania cellulitu są zaburzenia przepływy chłonki w skórze. Dlatego tak wielką rolę w walce z cellulitem odgrywa porządny masaż i ćwiczenia fizyczne. Zawartość saponin oraz trójterpenów stymuluje prawidłowy przepływ limfy, detoksykuje skórę i oczyszcza. Dzięki temu efekt zabiegu jest trwalszy od stosowania powierzchniowych kosmetyków.

4) Poprawa nawilżenia skóry i działanie przeciwstarzeniowe

Zawartość kwasu hialuronowego nawilża skórę, zmiękcza jej powierzchnię, nadając gładką strukturę. Witaminy, makro i mikroelementy uzupełniają braki komórkowe związane z upośledzonym krążeniem krwi i chłonki. Pozwala to na szybka regenerację skóry, jej odżywienie, odtoksycznienie i odmłodzenie.

Podsumowując koktajl RRS Cellutrix jest wyjątkowym preparatem w walce z cellulitem. Pomimo, iż jego cena nie jest niska (koszt 10 ml to 300 zł), to jednak jakość preparatu i stężenie substancji aktywnych sprawia, ze nie stać Cię na tańsze produkty.

Nie zwlekaj i już dziś zapisz się na pierwszy zabieg!

Zloty Środek Na Cellulit Medycyna Estetyczna Poznań Biogenica