nadpotliwość

Leczenie nadpotliwości jest bardzo popularnym i coraz częściej wykonywanym zabiegiem w medycynie estetycznej.

Sam zabieg leczenia nadpotliwości znalazł szerokie grono swoich zagorzałych zwolenników, którzy systematycznie 2 razy w roku zjawiają się w naszym gabinecie abyśmy zajęli się leczeniem nadpotliwości.

Wielu z tych pacjentów korzysta z leczenia nadpotliwości botoxem od wielu lat i wykonują to w więcej niż w jednym obszarze.

Leczenie nadpotliwości botoxem wykonujemy najczęściej na dłoniach, pod pachami, na czole i na stopach.

Efekt leczenia nadpotliwości botoxem utrzymuje się od 3- 6 miesięcy.

Obserwujemy, że częściej jest to 6 niż 3 miesiące.

Do leczenia nadpotliwosci w medycynie estetycznej skonstruowano kilkanaście urządzeń. Niestety z naszych obserwacji wynika, że efekty zabiegów leczenia nadpotliwości z użyciem różnych urządzeń daje zwykle niezadowalające lub krótkotrwałe efekty. Proszę nie wierzyć w to, że dzięki zastosowaniu tych urządzeń można leczenie nadpotliwości wykonać skutecznie i radykalnie- raz na zawsze – to nieprawda.

Ja takich efektów od 14 lat od kiedy zajmuję się medycyną estetyczną nie widziałem

Pomimo takiej nieetycznej i nieprawdziwej reklamy, oddziałującej na psychikę i wzbudzającej nadzieję obserwujemy naszych pacjentów wracających na zabieg leczenia nadpotliwości botoxem.

Na dzień dzisiejszy wydaje się, że leczenie nadpotliwości botoxem jeszcze długo pozostanie niezastąpioną i najskuteczniejszą metodą leczenia nadpotliwości.