Nici liftingujące niewchłanialne – Spring Thread

Nici Spring Thread – pierwsze niewchłanialne, permanentne nici implantowane w znieczuleniu miejscowym.

Liftingujące nici Spring Thread rozpoczynają nową epokę w zabiegach odmładzających, odpowiadającą wymaganiom współczesnej kobiety, która oczekuje szybkich i spektakularnych efektów w krótkim czasie za akceptowalną cenę.

Zastosowanie nici jest mało inwazyjne, bezpieczne i bardzo szybkie. Efekty uzyskane po aplikacji określić można jako delikatne modelowanie własnych, naturalnych rysów, dzięki najnowocześniejszej technice aplikacji.

Nici Spring Thread są nierozpuszczalne i pozostają w miejscu implementacji nawet około 5 lat.

Wskazania do zabiegu

Nici Spring Thread dadzą Ci to, czego nie mogą dać Ci inne nici czyli skuteczne rozwiązanie, na długo unoszące luźną skórę twarzy.

Nici wykorzystywane są do korekcji opadania skóry twarzy, od umiarkowanego do średniego. Z reguły implementuje się od 2 do 3 podwójnych nici z każdej ze stron. Nie ma dużego ryzyka, że nici będą widoczne czy wyczuwalne. Są bezbarwne, a ich umieszczenie nie pozostawia po sobie blizn. Dzięki temu, że są elastyczne mogą swobodnie dostosowywać się do ruchów mięśni, bez ryzyka ich zerwania.

Nici Liftingujące Spring Thread Poznań Biogenica

Jak wygląda zabieg

Zabieg przeprowadza lekarz, po przeprowadzeniu wywiadu z pacjentką i ustaleniu możliwości uzyskania oczekiwanych efektów. Zabieg trwa kilkanaście minut. Dla komfortu zostaje podany miejscowy środek znieczulający. Nić zostaje wprowadzona za pomocą kaniuli do podskórnej warstwy tłuszczowej między tłuszczem a mięśniem na głębokości około 3 mm. Zastosowany medyczny poliester i silikon to biozgodne materiały. Wykorzystuje się je w implantach od ponad 50 lat, są stabilne i neutralne, stąd stosowanie ich jest bardzo bezpieczne. Nici Spring Thread są bardzo wytrzymałe, składają się z elastycznych i giętkich pikot, które wydłużają się podążając za ruchem mięśni bez ryzyka zerwania się.

Trzeba jednak pamiętać, że metoda ta, podobnie jak każda inna tego typu, nie zatrzymuje naturalnych procesów starzenia się zachodzących w skórze. Pozwala natomiast zamaskować utratę jędrności skóry. Technikę można a wręcz należy uzupełnić zabiegami laserowymi.

Postępowanie po zabiegu

  • może pojawić się krwiak i obrzęk, który ustępuje po kilku dniach,
  • mogą pojawić się nierówności, które po kilku dniach ustępują,
  • przez kilka dni po zabiegu należy spać z wyżej ułożoną głową od tułowia i najlepiej na plecach lub poduszką zwiniętą w wałek by nie uciskała policzków,
  • należy delikatnie myć i osuszać twarz, nie uciskając jej powierzchni,
  • w sposób delikatny nakładać makijaż i myć włosy.

Czego unikać

  • masażu i zabiegów na okolicy poddanej zabiegowi,
  • opalania się, korzystania z basenu, sauny, łaźni przez 3 tygodnie,
  • leczenia stomatologicznego przez 3 tygodnie,
  • uprawiania sportów przez 3 tygodnie.

Ważne

Nici można podciągać, korygować, można je również usunąć nawet po kilku latach.

 

Nici liftingujace niewchłanialne

Marzy Ci się wiecznie młody wygląd? Teraz jest to możliwe! Z pomocą przychodzą tutaj liftingujące nici Spring Thread, które zaaplikowane pod skórę, pozostają w miejscu implementacji nawet przez około 5 lat. Zastosowanie niewchłanialnych nici liftingujących pozwoli na modelowanie własnych, naturalnych rysów twarzy. Zabieg, podczas którego aplikowane są nici liftingujące jest mało inwazyjny oraz szybki. Permanentne nici są implantowane w znieczuleniu miejscowym, dzięki czemu pacjent lub pacjenta mają zapewniony komfort i poczucie bezpieczeństwa. Jeśli interesuje Cię tego typu zabieg, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Dzięki temu dowiesz się wszelkich ważnych informacji na temat samego zabiegu oraz postępowania tuż po nim. Zapraszamy do gabinetu Biogenica. Z pewnością spodobają Ci się efekty uzyskane podczas wykonanych przez nas zabiegów. Do zobaczenia!