Piękne usta Medycyna Estetyczna Poznań Biogenica

Piękne usta

Atrakcyjna kobieta nie koniecznie musi być posiadaczką dużych ust. Moda na permanentne powiększanie czerwieni wargowej wśród pacjentek naszego gabinetu medycyny estetycznej wzbudza wręcz strach. Prześciganie się w rozmiarach ust zaczyna wręcz przerażać samych lekarzy, z których żaden nie przyznaje się do wynaturzania rysów twarzy kobiet. Jak zatem określić piękne usta? Chodzi o kształt, szerokość, objętość a może kontur?

Przede wszystkim zarówno wielkość jak i proporcje oraz kolor ust muszą być perfekcyjnie dopasowane do rysów twarzy i typu urody.  Nie u każdej kobiety trzeba powiększać usta. U jednej Pani wystarczy je lekko nawilżyć aplikując odpowiednie preparaty, u drugiej można je lekko wykonturować, u trzeciej wypełnić nadając efekt 3D, u czwartej wykonać makijaż permanentny, a u piątej – wszystkie powyższe zabiegi okażą się perfekcyjnym rozwiązaniem.

Każda kobieta pragnie być wyjątkowa. W naszym gabinecie dbamy, aby zachować właśnie ową wyjątkowość i dopasować zabieg bezpośrednio do potrzeb pacjentki. Ponieważ medycyna estetyczna nie jest po to by wyglądać inaczej – ale by wyglądać lepiej – nadal pozostając sobą.

Jeżeli chcesz odmłodzić usta, poprawić ich wygląd, zapobiec ich starzeniu koniecznie przeczytaj artykuły na naszym blogu bądź bezpośrednio umów się na pierwszą konsultację. Nasz lekarz medycyny estetycznej doktor Krzysztof Łuksza jest specjalistą z wieloletnią praktyką i ogromnym doświadczeniem.

 

Przeczytaj również:

Odmładzanie czerwieni wargowej

Budowa i anatomia ust dla laików

Naturalne proporcje – klucz do idealnych ust

Ile kosztuje powiększanie ust –cena, a wartości dodane

Konturowanie – na czym polega?

Tanie usta – czy to możliwe