Piękne, wypoczęte oczy?

Piękne Oczy Medycyna Estetyczna Poznań Biogenica

Piękne, wypoczęte oczy?

Prowadzisz intensywny tryb życia i po prostu nie masz czasu zadbać o wygląd swoich oczu? Patrzysz rano w lustro i widzisz zapadnięte doliny łez, poszarzałą skórę z drobnymi zmarszczkami i zasinienia? Chcesz aby Twoje oczy wyglądały na wypoczęte, ale nie masz ochoty na agresywne zabiegi? Jeżeli tak, to mezoterapia igłowa może okazać się idealnym rozwiązaniem. A sam zabieg to tylko chwila.

Przewaga mezoterapii igłowej nad tradycyjnym stosowaniem kremów polega na podaniu wysoko stężonych substancji aktywnych w głąb skóry. Zawartość nieusieciowanego kwasu hialuronowego błyskawicznie i intensywnie nawilża skórę zapobiegając jednoczesnemu powstawaniu i utrwalaniu się zmarszczek. Antyoksydanty wspomagają walkę ze starzeniem się komórek skóry przeciwdziałając jej starzeniu. Flawonoidy poprawiają szczelność naczynek krwionośnych zapobiegając ich kruszeniu się, a także zapobiegają zastojom chłonki. Dzięki nim wszelkie zasinienia pod oczami stają się mniej widoczne.

KIEDY MEZOTERAPIA JEST SKUTECZNA I BEZPIECZNA?

  1. Podany koktajl jest przebadany i posiada odpowiednie certyfikaty dopuszczające do podania w głąb skóry.
  2. Koktajl stosowany do iniekcji posiada wysokie stężenia substancji aktywnych.
  3. Podczas zabiegu zachowane są wszelkie zasady higieny, materiały są jednorazowe, a preparat posiada sterylne jednorazowe opakowanie.
  4. Zabieg wykonywany jest przed odpowiednio wykwalifikowanego specjalistę – lekarza posiadającego doświadczenie i umiejętności w wykonywaniu zabiegów w okolicy oka.
  5. Zabieg wykonuje się w serii ok. 4-6 sesji w 7-10 dniowych odstępach czasu. Zaleca się wykonanie serii 2 razy do roku.

JAKI KOKTAJL WYBRAŁA BIOGENICA, BY ZAPEWNIĆ SWOIM PACJENTOM NAJLEPSZE EFEKTY?

Dbając zarówno o bezpieczeństwo jak i efektywność zabiegów do mezoterapii igłowej powiek stosujemy preparat hiszpańskiej marki Aesthetic Dermal RRS EYES, który w swoim składzie posiada wysokie stężenia składników aktywnych. Ze względu na swoją cenę preparat ten jest mało znany w naszym kraju. Niemniej jednak każdemu z pacjentów, który poddaje się jakiejkolwiek iniekcji zależy na spektakularnym efekcie. Dlatego zawsze inwestujemy w najlepsze naszym zdaniem preparaty upiększające i lecznicze w celu zaspokojenia potrzeb najbardziej wymagających pacjentów.