Większość z nas chciałaby mieć np.  szczuplejsze nogi albo płaski brzuch. Idzie lato pora w której eksponujemy swoje ciała w strojach kąpielowych ale nie dla każdego jest to komfortowe.

Laserowe modelowanie sylwetki laserem Slim Lipo 3D

Nadmiar tkanki tłuszczowej w okolicach brzucha, nóg czy ramion nawet młodą osobę może doprowadzić do kompleksów.

Mamy z nią problem najczęściej  z dwóch powodów: po pierwsze z powodu utraty wagi mamy tutaj również do czynienia z rozciągniętą skórą oraz oporną tkanką tłuszczową  a po drugie z powodu niewystarczająco rozbudowanej tkanki mięśniowej.

Nie da się ćwiczeniami lub dietą pozbyć się niechcianego tłuszczu w miesiąc, ale da się to zrobić za pomocą lasera Slim Lipo 3D. Jest to najbardziej skuteczna i zarazem komfortowa forma liposukcji.

Ogromną zaletą tego urządzenia są dwie długości fali. Fale o długości 924 nm – selektywnie niszczą komórki tłuszczowe potocznie mówiąc rozpuszczają je, a długość fali 975 nm oddziałują na włókna kolagenowe i poprzez ich skrócenie obkurczają skórę.

Dzięki specjalnej sondzie podczas wykonywania zabiegu lekarz widzi miejsce jej działania, pozwala to na równomierne doprowadzenie energii do tkanek.

Rozpuszczony tłuszcz pozostaje odessany.

Dlaczego zabieg z użyciem lasera Slim Lipo 3D jest bardziej efektywny od standardowej liposukcji?

  • procedura jest znacznie krótsza,
  • kontrola nad równomiernością oraz objętością odsysania jest bardziej precyzyjna
  • dochodzi również do obkurczenia skóry dzięki fali 975nm
  • światło lasera i rodzaj podanego znieczulenia obkurcza drobne naczynia dzięki temu okres rekonwalescencji jest krótki i ryzyko krwawień jest niewielkie
  • zabieg nie wymaga narkozy ani hospitalizacji
  • niższy koszt zabiegu

Należy pamiętać, że wszelkie zabiegi lipolityczne nie są procedurami odchudzającymi!

Służą do kształtowania i poprawiania sylwetki.