Personel w naszej klinice to ludzie których cechuje empatia i profesjonalizm.

Personel Naszej kliniki

Dr Krzysztof Łuksza pozujący do zdjęcia, w tle białe urządzenie

Doktor Krzysztof Łuksza

Swoje studia ukończył w 1994 roku na Poznańskiej Akademii Medycznej (aktualnie Uniwersytet Medyczny) im. Karola Marcinkowskiego. Po pierwsze: od początku zainspirowany był procesem starzenia się oraz walką z jego oznakami. Po drugie: pierwsze kursy związane z odmładzaniem skóry twarzy i ciała odbył w 2008 roku. Co więcej w 2009 rozpoczął naukę w Podyplomowej Szkole Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego w Warszawie.

Doktor Krzysztof Łuksza – Czytaj Więcej

Paulina Laboch - Manager

Paulina Laboch – Menadżer

Paulina Laboch jest absolwentką Wyższej Szkoły Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa.

W gabinecie Biogenica odpowiada za marketing, finanse, HR. Asystuje również podczas zabiegów estetycznych. Paulina posiada uprawnienia do wykonywania zabiegów depilacji laserowej przy użyciu Lasera Soprano ICE. Regularnie edukuje się z produktów pielęgnacyjnych marki BABOR. Uczestniczyła między innymi w szkoleniach dotyczących linii BABOR PX, BODY SPA, DOCTOR BABOR oraz REVERSIVE.

Paulina Laboch – Czytaj Więcej

Katarzyna Tomkowiak - Kosmetolog

Katarzyna Tomkowiak – Kosmetolog

Kosmetolog Katarzyna Tomkowiak jest licencjonowanym specjalistą kosmetologii i zabiegów estetycznych. Co więcej w  gabinecie medycyny estetycznej i kosmetyki profesjonalnej Biogenica Medycyna Estetyczna Poznań zajmuje się głównie zabiegami na twarz i ciało marki BABOR oraz asystowaniem doktorowi Krzysztofowi Łukszy podczas zabiegów estetycznych.

Katarzyna Tomkowiak – Czytaj Więcej

Marta Kopczyńska — Kosmetolog pozująca do zdjęcia. Tło czarno-białe

Marta Kopczyńska – Kosmetolog

Marta Kopczyńska jest magistrem zdrowia publicznego i kosmetologii oraz czeladnikiem wizażystą- stylistą. W gabinecie Biogenica zajmuje się stylizacją paznokci, zabiegami na twarz marki BABOR oraz asystowaniem podczas zabiegów estetycznych. Studia z zakresu zdrowia publicznego i kosmetologii Co więcej Pani Marta ukończyła na Uniwersytecie Medycznym im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. W międzyczasie szkoliła się również z technik makijażu, stylizacji paznokci czy profesjonalnej pielęgnacji stóp.

Marta Kopczyńska – Czytaj Więcej

Dr Krzysztof Łuksza pozujący do zdjęcia, w tle białe urządzenie

Doktor Krzysztof Łuksza

Paulina Laboch - Manager

Paulina Laboch - Manager

Katarzyna Tomkowiak - Kosmetolog

Katarzyna Tomkowiak - Kosmetolog