Filozofia marki Biogenica – Ostatnie 15 lat to wielki rozwój i ekspansja medycyny estetycznej. Co roku na rynku pojawiają się nowoczesne lasery, preparaty i cała gama różnych urządzeń. Zachłyśnięcie się zabiegami przez współczesne kobiety i mężczyzn sprawiło, że coraz częściej na ulicy spotykamy antyreklamy tej dziedziny medycznej. Ogromne policzki, wynaturzone usta, twarze pozbawione mimiki….  Co więcej walka pomiędzy możliwościami lekarzy i kosmetologów sprawiły, że dla większości „specjalistów” dobro pacjenta przestało być ważne. W wyniku czego najważniejszy stał się niestety zysk, co niestety prowadzi zwykle do oszpecenia pacjentów i niejednokrotnie poważnych powikłań.

Gabinet medycyny estetycznej, laseroterapii, medycyny przeciwstarzeniowej i kosmetyki profesjonalnej Biogenica skutecznie przełamuje te stereotypy.

Filozofia marki

Filozofia marki – wiedza i etyka

Połączenie wiedzy i etyki lekarskiej współgra z rozwojem współczesnej medycyny estetycznej, anti- aging i kosmetologii. Jako zespół specjalistów różnych dziedzin rozumiemy potrzeby pacjentów, którzy chcą zachować młody wygląd nie narażając się przy tym na drwiny otoczenia. Wiemy jak ważny jest Twój czas i pieniądze, dlatego wybieramy najbardziej efektywne, sprawdzone i bezpieczne procedury.

Biogenica to nie tylko gabinet, w którym wstrzykuje się botoks czy kwas hialuronowy. Nie zawsze podążamy za zabiegami lansowanymi w mediach, za granicą i nigdy nie kierujemy się jedynie modą. Skrupulatnie dobieramy preparaty i urządzenia, które przynoszą świetne i długofalowe rezultaty. Cechuje nas pasja, zaangażowanie i umiejętność doboru zabiegu do rzeczywistych potrzeb pacjenta. Wierzymy, że nie każdy musi powiększać usta i zamrażać zmarszczki by wyglądać dobrze. Medycyna estetyczna i anti-aging to nie tylko poprawa wyglądu, to precyzyjnie zaplanowany proces, który pozwoli Ci przez długi czas czuć się świetnie.

Oferta

Nasza oferta to kompleksowy plan na całe lata oraz zdrowe życie w dobrostanie fizycznym i psychicznym.