Filozofia marki Biogenica

Ostatnie 15 lat to wielki rozwój i ekspansja medycyny estetycznej. Co roku na rynku pojawiają się nowoczesne lasery, preparaty i cała gama różnych urządzeń. Zachłyśnięcie się zabiegami przez współczesne kobiety i mężczyzn sprawiło, że coraz częściej na ulicy spotykamy antyreklamy tej dziedziny medycznej. Ogromne policzki, wynaturzone usta, twarze pozbawione mimiki….  Walka pomiędzy możliwościami lekarzy i kosmetologów sprawiły, że dla większości „specjalistów” dobro pacjenta przestało być ważne. Najważniejszy stał się niestety zysk, co niestety prowadzi zwykle do oszpecenia pacjentów i niejednokrotnie poważnych powikłań.

Gabinet medycyny estetycznej, laseroterapii, medycyny przeciwstarzeniowej i kosmetyki profesjonalnej Biogenica skutecznie przełamuje te stereotypy.

Połączenie wiedzy i etyki lekarskiej współgra z rozwojem współczesnej medycyny estetycznej, anti- aging i kosmetologii. Jako zespół specjalistów różnych dziedzin rozumiemy potrzeby pacjentów, którzy chcą zachować młody wygląd nie narażając się przy tym na drwiny otoczenia. Wiemy jak ważny jest Twój czas i pieniądze, dlatego wybieramy najbardziej efektywne, sprawdzone i bezpieczne procedury.

Biogenica to nie tylko gabinet, w którym wstrzykuje się botoks czy kwas hialuronowy. Nie zawsze podążamy za zabiegami lansowanymi w mediach, za granicą i nigdy nie kierujemy się jedynie modą. Skrupulatnie dobieramy preparaty i urządzenia, które przynoszą świetne i długofalowe rezultaty. Cechuje nas pasja, zaangażowanie i umiejętność doboru zabiegu do rzeczywistych potrzeb pacjenta. Wierzymy, że nie każdy musi powiększać usta i zamrażać zmarszczki by wyglądać dobrze. Medycyna estetyczna i anti-aging to nie tylko poprawa wyglądu, to precyzyjnie zaplanowany proces, który pozwoli Ci przez długi czas czuć się świetnie.

Nasza oferta to kompleksowy plan na całe lata oraz zdrowe życie w dobrostanie fizycznym i psychicznym.

Posted on Dr Krzysztof Łuksza