Katarzyna Tomkowiak jest licencjonowanym kosmetologiem. W  gabinecie medycyny estetycznej i kosmetyki profesjonalnej Biogenica Medycyna Estetyczna Poznań zajmuje się głównie zabiegami na twarz i ciało marki BABOR oraz asystowaniem doktorowi Krzysztofowi Łukszy podczas zabiegów estetycznych.

Studia z zakresu kosmetologii Pani Katarzyna ukończyła w Poznańskiej Wyższej Szkole Zdrowia, Urody i Edukacji w 2012 roku. Przez cały okres edukacji dodatkowo szkoliła się między innymi z zabiegów na bazie AHA i BHA oraz makijażu. Podczas swojej kariery Pani Katarzyna nastawiała się na perfekcyjny dobór kosmetyków i dermokosmetyków do potrzeb klienta. Ma ogromne doświadczenie i niesamowity zapał do pracy. Uwielbia kontakt ludźmi i kocha swoją pracę. Wykazuje się dużą empatią i cierpliwością w stosunku do pacjentów, którym poświęca dużo swojej uwagi i czasu.

W naszym gabinecie Pani Katarzyna Tomkowiak pracuje od 2014 roku. W tym czasie regularnie edukuje się z wykonywania zabiegów pielęgnacyjnych na twarz marki BABOR. Uczestniczyła między innymi w szkoleniach dotyczących linii BABOR PX, BODY SPA, DOCTOR BABOR oraz REVERSIVE.

 

 

 

 

 

 

Certyfikaty

SKIN PERFUSION – kosmetyka profesjonalna inspirowana zabiegami medycyny estetycznej

BIO-PROFIL, Warszawa 2013


Teoretyczno-praktyczne szkolenie kwalifikacyjne. Nowe techniki peelingu na bazie kwasów o wysokich stęzeniach AHAs, BHA, AKA.

A.M.I.A. Poznań 2007


Makijaz permanentny metodą firmy New Trend Cosmetic

Policealne Studium Kosmetyczne Anieli Goc, Poznań 2007


Kurs makijażu I stopnia

Pacykarnia, Poznań 2006


 

Posted on Dr Krzysztof Łuksza