Promocje pojawiają się u nas od czasu do czasu. Poniżej znajdziecie informacje na temat obecnych promocji oraz innych wydarzeń, które mogą was zaintereswoać.

Zniżki na medycynę estetyczną w naszej klinice w Poznaniu

W naszej klinice w Poznaniu oferujemy szeroki zakres zabiegów medycyny estetycznej, które pomogą Ci odzyskać młody i promienny wygląd. Aby zachęcić naszych pacjentów do skorzystania z naszych usług, przygotowaliśmy atrakcyjne promocje.

Promocje Voucher

Po pierwsze: Voucher złoty jest wspaniałym prezentem, który będzie się wyróżniał i spowoduje uśmiech na twarzy twoich bliskich. Po drugie: Jest elementem pośrednim pomiędzy Voucherem Srebrnym i Voucherem Diamentowym. Jeśli jesteście zainteresowani innymi opcjami polecam zapoznać się z wybraną ofertą:

Zapoznajcie się również z naszą ofertą i cennikiem. W razie pytań zadzwońcie do nas! Następnie postaramy się umówić spotkanie konsultacyjna na którym zapoznamy się z twoimi potrzebami. Co więcej posiadamy długie doświadczenie, które pozwala nam zrozumieć klienta i dopasować się do jego potrzeb. Zobacz też nasz profil na stronie Prestige Skin Clinic.

Obserwuj nas na mediach społęcznościowych

Zapraszamy do czytania naszego bloga oraz zakłądki aktualności. Dzięki nim będziecie na bieżąco z tym czym się obecnie zajmujemy.