Botox na nadpotliwość – przygotuj się na lato!

Problem nadpotliwości potrafi istotnie wpłynąć na codzienne funkcjonowanie – mokre plamy na ubraniach, kapiące z czoła krople czy wciąż wilgotne dłonie lub stopy to najczęściej spotykane objawy. Powodują one nie tylko dyskomfort fizyczny, lecz także istotnie oddziałują na samopoczucie. Na szczęście można skutecznie z tą trudnością walczyć! Szybką i prostą metodą jest botox – specjaliści z Kliniki Biogenica z Poznania wyjaśniają, na czym polega ten zabieg.

Przeczytaj cały artykuł

Ile kosztuje botox w czoło?

usuwanie zmarszczek botoksem

Zastosowanie botoxu – a konkretniej to ujmując: toksyny botulinowej typu A – jest niezwykle szybkim, prostym i skutecznym zabiegiem, który pozwala zredukować zmarszczki mimiczne. Od wielu lat stosują go zarówno kobiety, jak i mężczyźni, ciesząc się z efektu odmłodzenia. Przy jego użyciu można wygładzać m.in. zmarszczki poprzeczne na czole oraz tzw. „lwią zmarszczkę”. Na czym dokładnie polega tego typu zabieg i ile kosztuje wstrzyknięcie botoxu w czoło? Wyjaśniamy!

Przeczytaj cały artykuł

Jak pielęgnować skórę po zabiegu laserem CO2?

Madonna Lift Laser CO2 Medycyna Estetyczna Poznań Biogenica

Wiotka i pozbawiona blasku skóra? Pojawiające się zmarszczki? A może nieestetyczne przebarwienia, rozstępy, blizny lub różnego rodzaju zmiany skórne? Współcześnie nie są to problemy, których nie da się złagodzić. Specjaliści z naszej kliniki Biogenica korzystają w tym celu m.in. z lasera frakcyjnego CO2 – bezpiecznego, a zarazem skutecznego sposobu na odmłodzenie, przywrócenie kolorytu cerze, spłycenie blizn czy zniwelowanie przebarwień. Jak dokładnie przebiega tego typu terapia i jak dbać o skórę po zabiegu laserem CO2? 

Przeczytaj cały artykuł

Kwas hialuronowy na zmarszczki mimiczne – jak długo utrzymuje się efekt?

wypełnianie zmarszczek Poznań

Kwas hialuronowy z pewnością jest jednym z najpopularniejszych wypełniaczy. A choć większości kojarzy się przede wszystkim z ustami, substancja ta jest bardzo często stosowana do wypełniania bruzd i zmarszczek. Zastanawiasz się nad takim zabiegiem? Dowiedz się, na czym polega i jak długo będziesz mogła cieszyć się jego efektem!

Przeczytaj cały artykuł

Depilacja laserowa okolic bikini – pytania i odpowiedzi

epilacja laserowa okolic bikini

Depilacja laserowa bikini to jeden z częściej wybieranych zabiegów w klinikach medycyny estetycznej. Pozwala zaoszczędzić wiele czasu, zapewniając estetyczny efekt przez cały rok. Ty również zastanawiasz się nad takim rozwiązaniem, ale wciąż nie możesz się zdecydować? Dowiedz się więcej na temat depilacji laserowej bikini!

Przeczytaj cały artykuł