Powiększanie ust

Powiększanie ust kwasem hialuronowym Medycyna Estetyczna Poznań Biogenica

Powiększanie ust kwasem hialuronowym Poznań Biogenica

Sprawdź ceny
Zabiegi powiększania ust należą na pewno do pierwszej trójki najpopularniejszych zabiegów medycyny estetycznej. Ładne, proporcjonalne i uśmiechnięte usta z pewnością dodają urody każdej kobiecie. Wypełnianie czerwieni wargowej kwasem hialuronowym jest zabiegiem, który pozwala szybko i bezpiecznie osiągnąć oczekiwany efekt.

Dzięki zastosowaniu żelu (hialuronian sodu – czyli kwas hialuronowy), który nie jest permanentnym wypełniaczem możemy osiągnąć naprawdę subtelny naturalny efekt i poczucie bezpieczeństwa.

Dzięki wypełnianiu ust kwasem hialuronowym możemy w łatwy sposób:

  • wymodelować wargi w celu korekcji asymetrii,
  • powiększyć usta przywracając im odpowiednie proporcje,
  • zwiększyć objętość czerwieni wargowej,
  • poprawić zarys konturu ust, który wraz z wiekiem może zanikać,
  • polepszyć nawilżenie ust, zapobiegając jednocześnie ich pierzchnięciu,
  • zapobiec powstawaniu zmarszczek palacza (czyli pojawiających się wokół czerwieni wargowej).

Nasza interwencja w okolicy ust ma zawsze charakter korekcji w celu osiągnięcia oczekiwanego efektu estetycznego, a nie dokonania karykaturalnej zmiany. Wykorzystujemy kilka różnych technik w zależności od indywidualnych oczekiwań każdego pacjenta. Dobór rodzaju preparatu i techniki zabiegowej zależy od warunków anatomicznych i rodzaju dokonywanej korekty. Przy zabiegach modelowania ust kwasem hialuronowym posługujemy się różnymi technikami znieczuleń w celu zapewnienia pacjentom jak największego komfortu i minimalnego bólu.

Młode pacjentki zadowolone będą z efektu wykonturowania , uwydatnienia oraz nawilżenia warg, starsze docenią rozprostowanie i wygładzenie tzw „zmarszczek palacza”.

Powiększanie ust – przed i po

Nie możemy wyświetlić tej galerii.
Posted on Dr Krzysztof Łuksza