Powiększanie ust kwasem hialuronowym Poznań Biogenica

Zabiegi powiększania ust należą na pewno do pierwszej trójki najpopularniejszych zabiegów medycyny estetycznej. Ładne, proporcjonalne i uśmiechnięte usta z pewnością dodają urody każdej kobiecie. Wypełnianie czerwieni wargowej kwasem hialuronowym jest zabiegiem, który pozwala szybko i bezpiecznie osiągnąć oczekiwany efekt.

Dzięki zastosowaniu żelu (hialuronian sodu – czyli kwas hialuronowy), który nie jest permanentnym wypełniaczem możemy osiągnąć naprawdę subtelny naturalny efekt i poczucie bezpieczeństwa.

Dzięki wypełnianiu ust kwasem hialuronowym możemy w łatwy sposób:

  • wymodelować wargi w celu korekcji asymetrii,
  • powiększyć usta przywracając im odpowiednie proporcje,
  • zwiększyć objętość czerwieni wargowej,
  • poprawić zarys konturu ust, który wraz z wiekiem może zanikać,
  • polepszyć nawilżenie ust, zapobiegając jednocześnie ich pierzchnięciu,
  • zapobiec powstawaniu zmarszczek palacza (czyli pojawiających się wokół czerwieni wargowej).

Nasza interwencja w okolicy ust ma zawsze charakter korekcji w celu osiągnięcia oczekiwanego efektu estetycznego, a nie dokonania karykaturalnej zmiany. Wykorzystujemy kilka różnych technik w zależności od indywidualnych oczekiwań każdego pacjenta. Dobór rodzaju preparatu i techniki zabiegowej zależy od warunków anatomicznych i rodzaju dokonywanej korekty. Przy zabiegach modelowania ust kwasem hialuronowym posługujemy się różnymi technikami znieczuleń w celu zapewnienia pacjentom jak największego komfortu i minimalnego bólu.

Młode pacjentki zadowolone będą z efektu wykonturowania , uwydatnienia oraz nawilżenia warg, starsze docenią rozprostowanie i wygładzenie tzw „zmarszczek palacza”.

Efekty przed i po

Posted on Dr Krzysztof Łuksza