Powiększanie ust kwasem hialuronowym zabieg Poznań Biogenica.


Zabiegi powiększania ust należą na pewno do pierwszej trójki najpopularniejszych zabiegów medycyny estetycznej. Ładne, proporcjonalne i uśmiechnięte usta z pewnością dodają urody każdej kobiecie. Wypełnianie, wykonturowanie i korekcja okolicy ust kwasem hialuronowym jest zabiegiem, który pozwala szybko i bezpiecznie osiągnąć oczekiwany efekt.

Dzięki zastosowaniu żelu – czyli kwasu hialuronowego, który nie jest permanentnym wypełniaczem możemy osiągnąć naprawdę zadowalający, naturalny efekt i zbieg w rękach doświadczonego lekarza daje duże poczucie bezpieczeństwa.

Dzięki wypełnianiu ust kwasem hialuronowym możemy w łatwy sposób:

  • wymodelować wargi w celu korekcji asymetrii
  • powiększyć usta przywracając im odpowiednie proporcje
  • zwiększyć objętość czerwieni wargowej
  • poprawić zarys konturu ust, który wraz z wiekiem może zanikać
  • polepszyć objętość ust, zapobiegając jednocześnie ich pierzchnięciu
  • zapobiec powstawaniu lub skorygować istniejące już tzw zmarszczki palacza
  • poprawić proporcje całej okolicy ust zwłaszcza przy problemach ze zgryzem lub dysproporcjami broda/ szczęka

Powiększanie ust – Efekty

Nasza interwencja w okolicy ust ma zawsze charakter korekcji w celu osiągnięcia oczekiwanego efektu estetycznego, a nie dokonania karykaturalnej zmiany. Wykorzystujemy kilka różnych technik w zależności od indywidualnych oczekiwań każdego pacjenta. Dobór rodzaju preparatu i techniki zabiegowej zależy od warunków anatomicznych i rodzaju dokonywanej korekty. Przy zabiegach modelowania ust kwasem hialuronowym posługujemy się różnymi technikami znieczuleń w celu zapewnienia pacjentom jak największego komfortu i minimalnego bólu. Zwykle wystarcza znieczulenie odpowiednim kremem znieczulającym.

Zobacz też:

Efekty przed i po