Marta Kopczyńska jest magistrem zdrowia publicznego i kosmetologii oraz czeladnikiem wizażystą- stylistą. W gabinecie Biogenica zajmuje się stylizacją paznokci, zabiegami na twarz marki BABOR oraz asystowaniem podczas zabiegów estetycznych.

Studia z zakresu zdrowia publicznego i kosmetologii Pani Mata ukończyła na Uniwersytecie Medycznym im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. W międzyczasie szkoliła się również z technik makijażu, stylizacji paznokci czy profesjonalnej pielęgnacji stóp. Mimo wieloletniego doświadczenia nadal poszerza swoje umiejętności uczestnicząc w szkoleniach, kongresach oraz konferencjach. Z wykonywanej pracy czerpie satysfakcję oraz zadowolenie. Pani Marta wykazuje się sumiennością w wykonywaniu powierzonych jej zadań oraz dużą empatią w stosunku do pacjenta.

W naszym gabinecie Pani Marta Kopczyńska pracuje od 2016 roku. W tym czasie regularnie edukuje się z wykonywania zabiegów pielęgnacyjnych na twarz marki BABOR. Uczestniczyła między innymi w szkoleniach dotyczących linii BABOR PX, BODY SPA, DOCTOR BABOR oraz REVERSIVE.

Marta Kopczyńska Certyfikaty

Posted on Dr Krzysztof Łuksza