Babor Medycyna Estetyczna Poznań Biogenica

Dr BABOR – idealne uzupełnienie zabiegów medycyny estetycznej

Kosmetyki DOCTOR BABOR oferują doskonałe rozwiązania, precyzyjnie dostosowane do różnorodnych potrzeb pielęgnacyjnych skóry. Innowacyjne receptury opracowane z wykorzystaniem najnowszej wiedzy i zaawansowanych technologii sprawiają, że produkty DOCTOR BABOR wyznaczają nowe standardy skuteczności kosmetyków.

Rezultat: zadbana skóra, młodszy wygląd, długotrwałe efekty.

W naszej ofercie przedstawiamy Państwu nową linię kosmetyczną skierowaną w potrzeby wymagającej i wrażliwej skóry po zabiegach estetycznych i plastycznych. 7 nowych linii ma za zadanie sprostać wymaganiom pacjenta, wydłużyć efekt odmłodzenia i przyspieszyć czas rekonwalescencji. Zarówno nowe zabiegi jak i kosmetyki zyskały popularność u wielu specjalistów na całym świecie. Teraz dostępne są również w Polsce.

Derma Cellular to seria gwarantująca spektakularne efekty odmładzające w zakresie worków i cieni pod oczami, rozszerzonych porów, zmian pigmentacyjnych, utraty elastyczności i sprężystości tkanki.

Neuro Sensitive Cellular to seria przeznaczona dla osób posiadających skórę bardzo wrażliwą i ekstremalnie suchą. Zawarte w serii składniki pozwalają na odbudowę naturalnej bariery ochronnej skóry oraz przywracają odpowiedni poziom substancji nawilżających i lipidów.

Biogen Cellular to seria dedykowana pacjentom po agresywnych zabiegach medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej. Ekstrakt z 8 ziół przyspiesza proces wygajania, wyrównuje strukturę skóry oraz zapobiega powstawaniu blizn.