Powiększanie ust kwasem hialuronowym – cena, a wartości dodane.

Powiększanie ust kwasem hialuronowym Medycyna Estetyczna Poznań Biogenica

Powiększanie ust kwasem hialuronowym może być drogie lub tanie. Zależy jak na to spojrzysz. Przed podjęciem decyzji zastanów się jednak czy w cenę Twojego powiększania ust wchodzą poniższe elementy. Wówczas dowiesz się, czy wydane pieniądze są adekwatne co do jakości usług.
Sprawdź ceny

WIEDZA Certyfikaty ze szkoleń związanych z powiększaniem ust kwasem hialuronowym

Czy naprawdę myślisz, że po jednym 4-godzinnym szkoleniu można być ekspertem od powiększania ust? Każdy będzie mówił o zmyśle artystycznym. Ale czy na pewno to wystarczy? Mijasz setki osób na ulicy i widzisz różnice w fizjonomii ich twarzy i ust? Zauważasz różnice w proporcjach, długościach, szerokościach, jędrności i wypełnieniu? Jeśli tak – to dlaczego uważasz, że po szkoleniu na 1-2-3 modelkach kursant zdobędzie odpowiednie doświadczenie, by profesjonalnie powiększyć i Twoje usta? Im większa liczba odbytych przez lekarza szkoleń – tym szersza wiedza. Nie każde usta są taki same. A może chcesz wyglądać jak setki innych kobiet na ulicy i być nijaka?

JAKOŚĆ

Na rynku estetycznym są setki preparatów. Jedne mocno puchną inne słabiej, jedne wchłaniają się po 3-ech miesiącach, inne po 1,5-roku, jedne są dokładnie przebadane – inne nie posiadają żadnych, badań atestów czy gwarancji, że w strzykawce znajduje się to, co napisano na opakowaniu. Jedne podaje się płyciutko, inne bardzo głęboko. Wybierając preparat dostępny dla każdego możesz mieć gwarancję, że pochodzi z tzw. czarnego rynku. Wówczas wstrzyknięty w usta kwas hialuronowy może przybierać różne formy, a dodatki niezbędne do usieciowania mogą wywoływać różne reakcje w organizmie począwszy od obrzęków, przez odczyny alergiczne, bliznowacenie, otorbianie tkanek, aż po niebezpieczne infekcje. Ważne aby dystrybutor preparatu posiadał wszelkie zezwolenia na handel preparatem i brał za niego pełną odpowiedzialność. Chyba, że w przypadku powikłań zamierzasz skarżyć firmę w Chinach – wówczas życzymy powodzenia.

DOŚWIADCZENIE

Czy chcesz, aby ktoś uczył się na Twoich ustach jak wykonywać zabieg? A jak coś nie wyjdzie? A może wolisz oddać się w ręce kogoś kto wykonał setki zabiegów i będzie potrafił przewidzieć gdzie umieścić preparat abyś wyglądała ślicznie? Jak już podkreślaliśmy każde usta są inne. Czy wiesz, że kwas hialuronowy nie zawsze idealnie zostaje w miejscu podania? W zależności od pracy mięśni znajdujących się wokół ust Twój organizm będzie modelował jego umieszczenie pod siebie. Oczywistym jest, że wstrzyknięty kwas hialuronowy w usta nie zdyfunduje w całkowicie inne miejsce. Aczkolwiek czy rzeczywiście chcesz ryzykować? Pamiętaj, że poprawki zawsze kosztują, a przecież sam zabieg powiększania ust kwasem hialuronowym nie należy do tanich.

PROCEDURY

Decydując się na zabieg w gabinecie medycyny estetycznej przeprowadzane są wszelkie procedury zabiegowe. Automatycznie stajesz się pacjentem i otrzymujesz wszelkie prawa z tym związane,począwszy od prawa do informacji, wglądu do dokumentacji medycznej i zgody na zabieg – prawa do otrzymania zdjęć przed i po zabiegu, które obiektywnie oceniają efekt zabiegu za który płacisz. Wybierając dobry gabinet medycyny estetycznej masz gwarancję, że zabieg powiększania ust kwasem hialuronowym wykonywany jest zgodnie z zasadami etyki i dobrej praktyki lekarskiej.

KONTROLA

Po każdym zabiegu warto skorzystać z kontroli na której lekarz sprawdzi prawidłowość zaimplantowanego kwasu hialuronowego. W przypadku pojawienia się grudek bądź asymetrii będzie w stanie automatycznie i bezpłatnie skorygować usta. Dobrze jest aby informować osobę, która wykonała zabieg czy spełnione zostały Twoje oczekiwania. Czy czegoś zabrakło, a może powstał jakiś konflikt i niedokładnie się zrozumieliście. Kontrole pozabiegowe pozwalają Ci na utrzymanie trwałych i pozytywnych relacji z Twoim lekarzem. Przecież każdemu zależy byś była zadowolona. Twoje pięknie powiększone usta są najlepszą wizytówką lekarza, który wykonał zabieg.

POMOC MEDYCZNA

Miewasz opryszczkę? A co jeśli wystąpi po zabiegu powiększania ust? Jeżeli zabieg wykonywany był przez nie-lekarza musisz udać się do jakiegokolwiek gabinetu lekarskiego, poczekać w kolejce i zapłacić 100 zł za wypisanie recepty. Takie przypadki pochłaniają Twój czas i pieniądze. Są również przypadki, w których pomimo prawidłowej implantacji kwasu hialuronowego dochodzi do ucisku naczyń. Usta zaczynają blednąć, a później sinieją i stają się wręcz czarne. Tylko lekarz – specjalista medycyny estetycznej posiada specjalny enzym rozpuszczający kwas hialuronowy. Szybka reakcja pozwala uratować Twoje usta. Kosmetyczka się przestraszy, zatrze ślady wykonania zabiegu i zostawi Cię na pastwę losu. Rozpuszczenie kwasu hialuronowego to 1 000 zł – weź to pod uwagę kiedy będziesz zastanawiała się nad ceną zabiegu.

MIEJSCE

Wykonując zabieg w prawdziwym gabinecie medycyny estetycznej masz gwarancje jakości usług i sterylności ich wykonania. Ponadto w przypadku niezadowolenia masz do kogo wrócić. Przecież nikt nie będzie ryzykował opinią całej placówki w momencie kiedy usta zostały po prostu źle zrobione. W przypadku tzw. Botox Party – nigdy nie masz gwarancji ani potwierdzenia gdzie i przez kogo zabieg był wykonywany.

PODATKI

Sama ciężko pracujesz i wiesz o ile byłabyś bogatsza nie płacąc podatków. Ale jednak je płacisz. Dlaczego inni mają tego nie robić? Za powiększanie ust kwasem hialuronowym może zapłacisz mniej, ale czy to jest sprawiedliwe? Poza tym jak w przypadku powikłań udowodnisz, że korzystałaś z usług danej kosmetyczki czy lekarza? Nie masz paragonu – nie masz praw, a w przypadku powikłań zostajesz sama zostawiona z problemem i kosztami leczenia.

BEZPIECZEŃSTWO, a powiększanie ust kwasem hialuronowym

Idąc na zabieg upiększający nie chcesz się niczym zarazić prawda? Czy wiesz, że niektórzy dla oszczędności dzielą 1 strzykawkę kwasu hialuronowego na kilka osób? Zabieg oczywiście jest tańszy ze względu na mniejszą ilość podanego preparatu. Czy masz jednak gwarancje, że poprzednia Pani, która korzystała z tej samej strzykawki nie posiada HIV, albo WZW? Masz pewność, że igła jest czysta i sterylna? Masz pewność, że preparat został otwarty przed chwilą czy kilka dni temu? A może powietrze które się dostało do strzykawki podczas jej ostatniego otwarcia nie było najczystsze i bakterie zdążyły się w niej namnożyć? Chcesz ryzykować? Twój wybór.

Podsumowując – cena zabiegu powiększania ust kwasem hialuronowym może być różna od 200 zł do 1000 zł włącznie za 1 mililitr. Decydując ostatecznie pomyśl, czym i jak ryzykujesz. Jeżeli bierzesz to na siebie to mamy tylko nadzieję, że żadne z powikłań i działań niepożądanych nigdy Ci się nie przytrafią.